Vis alle
Hold Tid/Sted Instruktør/træner Betalingsplan Tilmeld Tilmeldte
Børn (U9)
Mandag kl. 16:00 - 18:15 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Fredag kl. 16:30 - 18:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Mads Schyberg / Tore Kruse Kristensen /
3 rater
Tilmeld 22/999
Børn (U9)
Kort beskrivelse
U9 Drenge og Piger Spillere født i 2010 og 2011
Tilmeld
Ungdom (U17D)
Mandag kl. 18:15 - 19:45 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Tirsdag kl. 17:45 - 19:15 NKK-Hallen, NKK-Hallen Torsdag kl. 17:15 - 19:15 Helsingør Hallen, Helsingør hallen
Holdleder : Jeannette Visbjerg /
3 rater
Tilmeld 4/999
Ungdom (U17D)
Kort beskrivelse
U17 Drenge Drenge født i 2003 og 2002
Tilmeld
Dame senior 1 og 2 (DS12)
Mandag kl. 19:30 - 21:00 Niverødgårdshallen, Niverødgårdshallen Tirsdag kl. 19:15 - 21:30 NKK-Hallen, NKK-Hallen Torsdag kl. 19:00 - 20:30 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Cheftræner : Brian Stokholm /
3 rater
Tilmeld 10/999
Dame senior 1 og 2 (DS12)
Kort beskrivelse
Damer født 1999 eller tidligere. Spiller 3. division
Tilmeld
Ungdom (U19D)
Mandag kl. 19:45 - 21:30 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Tirsdag kl. 17:00 - 19:00 Helsingør Hallen, Helsingør hallen
Holdleder : Jeannette Visbjerg /
3 rater
Tilmeld 6/999
Ungdom (U19D)
Kort beskrivelse
U19 Drenge Drenge født 2001 og 2000
Tilmeld
Herrer senior 1 og 2 (HS12)
Mandag kl. 19:45 - 21:30 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Torsdag kl. 19:30 - 21:30 NKK-Hallen, NKK-Hallen
Cheftræner : Morten Thrane /
Assistent træner : Thomas Madsen /
Holdleder : Dina Thygesen /
3 rater
Tilmeld 16/999
Herrer senior 1 og 2 (HS12)
Kort beskrivelse
Herrer født 1999 eller tidligere. Spiller i 3. division og serie 1
Tilmeld
Ungdom (U17P)
Mandag kl. 19:45 - 21:15 Helsingør Hallen, Helsingør hallen Tirsdag kl. 18:00 - 20:00 Hørsholm hallen, Hørsholmhallen Torsdag kl. 19:00 - 20:30 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Cheftræner : Mads Dam /
Assistent træner : Nicklas Hemmingsen /
3 rater
Tilmeld 5/999
Ungdom (U17P)
Kort beskrivelse
U17 Piger For piger født i 2002 og 2003
Tilmeld
Børn (U11P)
Tirsdag kl. 16:30 - 19:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Torsdag kl. 17:45 - 19:00 Niverødgårdshallen, Niverødgårdshallen
Træner : Dominique Kuschel /
3 rater
Tilmeld 13/999
Børn (U11P)
Kort beskrivelse
U11 Piger For piger født i 2008 og 2009
Tilmeld
Børn (U13P)
Tirsdag kl. 16:30 - 19:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Torsdag kl. 16:30 - 17:45 Niverødgårdshallen, Niverødgårdshallen
Træner : Astrid Lindegaard Kok / Lærke Christensen /
3 rater
Tilmeld 11/999
Børn (U13P)
Kort beskrivelse
U13 Piger Piger født 2007 og 2006
Tilmeld
Ungdom (U19P)
Tirsdag kl. 19:00 - 20:30 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Torsdag kl. 19:00 - 20:30 Egedalshallen, Egedalshallen
Træner : Alex Voss /
Holdleder : Heidi Wahlstrøm Mark /
3 rater
Tilmeld 3/999
Ungdom (U19P)
Kort beskrivelse
U19 Piger For piger født i 2000 og 2001
Tilmeld
Mini håndbold (Mini)
Onsdag kl. 16:30 - 17:30 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Nancy Mainz /
Assistent træner : Anna Lindegaard Kok / Lukas Visbjerg /
3 rater
Tilmeld 20/999
Mini håndbold (Mini)
Kort beskrivelse
U5-U8 For piger og drenge født i 2011 eller senere.
Tilmeld
Dame senior 3 (DS3)
Onsdag kl. 17:30 - 19:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Jannie Skødt Kristensen /
3 rater
Tilmeld 11/999
Dame senior 3 (DS3)
Kort beskrivelse
Damer født 1999 eller tidligere. Spiller i Serie 2
Tilmeld
Oldgirls/dame 4 (DS45)
Onsdag kl. 19:00 - 21:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Winnie Dam /
Holdleder : Winnie Dam /
3 rater
Tilmeld 13/999
Oldgirls/dame 4 (DS45)
Kort beskrivelse
For damer født 1999 eller tidligere. Spiller i serie 4
Tilmeld
Ungdom (U15P)
Torsdag kl. 17:30 - 19:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Holdleder : Jeannette Visbjerg /
3 rater
Tilmeld 2/999
Ungdom (U15P)
Kort beskrivelse
U15 Piger For piger født i 2005 og 2004
Tilmeld
Administration og trænere (adm)
Søndag kl. 23:45 - 24:00 Å-Ingen haltid, Ingen haltid
Træner : Winnie Dam /
Holdleder : Winnie Dam /
passive
Tilmeld 29/999
Administration og trænere (adm)
Kort beskrivelse
Kun til intern brug
Tilmeld
Passive medlemmer (Pas)
Søndag kl. 23:45 - 24:00 Å-Ingen haltid, Ingen haltid
Træner : Winnie Dam /
Holdleder : Winnie Dam /
passive
Tilmeld 1/999
Passive medlemmer (Pas)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn (U13D)
Søndag kl. 23:45 - 24:00 Å-Ingen haltid, Ingen haltid
Holdleder : Jeannette Visbjerg /
3 rater
Tilmeld 0/999
Børn (U13D)
Kort beskrivelse
U13 Drenge For drenge født 2006 og 2007
Tilmeld
Børn (U11D)
Søndag kl. 23:45 - 24:00 Å-Ingen haltid, Ingen haltid
Holdleder : Jeannette Visbjerg /
3 rater
Tilmeld 0/999
Børn (U11D)
Kort beskrivelse
U11 Drenge For drenge født i 2008 eller 2009
Tilmeld
Trille Trolle (tt)
Søndag kl. 23:45 - 24:00 Å-Ingen haltid, Ingen haltid
Træner : Dominique Kuschel /
3 rater
Tilmeld 0/999
Trille Trolle (tt)
Kort beskrivelse
For børn i alderen 2-5 år
Tilmeld
Ungdom (U15D)
Søndag kl. 23:45 - 24:00 Å-Ingen haltid, Ingen haltid
Holdleder : Jeannette Visbjerg /
3 rater
Tilmeld 0/999
Ungdom (U15D)
Kort beskrivelse
U15 Drenge For drenge født i 2005 eller 2004 Træner med U 17 drenge årgang 2003 og 2002
Tilmeld