Vis alle
Hold Tid/Sted Instruktør/træner Betalingsplan Tilmeld
Børn (U11D)
Mandag kl. 16:15 - 17:45 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Torsdag kl. 16:15 - 17:45 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Mads Schyberg / Tore Kruse Kristensen /
3 rater
Tilmeld
Børn (U11D)
Kort beskrivelse
U11 Drenge For drenge født i 2009 eller 2010
Tilmeld
Børn (U11P)
Mandag kl. 16:15 - 17:45 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Torsdag kl. 16:15 - 17:45 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Mads Schyberg / Natacha Løkken Mainz /
3 rater
Tilmeld
Børn (U11P)
Kort beskrivelse
U11 Piger For piger født i 2009 og 2010
Tilmeld
Børn (U9)
Mandag kl. 16:15 - 17:45 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Torsdag kl. 16:15 - 17:45 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Mads Schyberg / Tore Kruse Kristensen /
3 rater
Tilmeld
Børn (U9)
Kort beskrivelse
U9 Drenge og Piger Spillere født i 2010 og 2011
Tilmeld
Ungdom (U19D)
Mandag kl. 17:45 - 19:30 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Tirsdag kl. 18:15 - 19:45 Helsingør Hallen, Helsingør hallen Torsdag kl. 17:30 - 19:00 Egedalshallen, Egedalshallen
Holdleder : Jeannette Visbjerg /
3 rater
Tilmeld
Ungdom (U19D)
Kort beskrivelse
U19 Drenge Drenge født 2001 og 2002
Tilmeld
Ungdom (U17P)
Mandag kl. 18:30 - 20:00 Helsingør Hallen, Helsingør hallen Tirsdag kl. 18:15 - 19:45 NKK-Hallen, NKK-Hallen Torsdag kl. 17:00 - 19:00 NKK-Hallen, NKK-Hallen
Cheftræner : Thomas skødt Nielsen /
3 rater
Tilmeld
Ungdom (U17P)
Kort beskrivelse
U17 Piger For piger født i 2003 og 2004
Tilmeld
Ungdom (U19P)
Mandag kl. 19:30 - 21:00 Helsingør Hallen, Helsingør hallen Tirsdag kl. 18:30 - 20:00 Hørsholm hallen, Hørsholmhallen Torsdag kl. 19:00 - 21:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Cheftræner : Brian Stokholm /
3 rater
Tilmeld
Ungdom (U19P)
Kort beskrivelse
U19 Piger For piger født i 2001 og 2002
Tilmeld
Herrer senior 1 og 2 (HS12)
Mandag kl. 19:30 - 21:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen Torsdag kl. 19:00 - 21:00 NKK-Hallen, NKK-Hallen
Cheftræner : Morten Thrane /
Assistent træner : Dennis Madsen /
Holdleder : Dina Thygesen /
3 rater
Tilmeld
Herrer senior 1 og 2 (HS12)
Kort beskrivelse
Herrer født 2000 eller tidligere. Spiller i 3. division og serie 1
Tilmeld
Børn (U13P)
Tirsdag kl. 16:45 - 18:15 NKK-Hallen, NKK-Hallen Torsdag kl. 17:45 - 19:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Sissel Bilde /
Assistent træner : Astrid Lindegaard Kok /
3 rater
Tilmeld
Børn (U13P)
Kort beskrivelse
U13 Piger Piger født 2007 og 2008
Tilmeld
Dame senior 1 og 2 (DS12)
Tirsdag kl. 19:45 - 21:15 NKK-Hallen, NKK-Hallen Torsdag kl. 19:00 - 21:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Cheftræner : Thomas skødt Nielsen /
3 rater
Tilmeld
Dame senior 1 og 2 (DS12)
Kort beskrivelse
Damer født 2000 eller tidligere. Spiller 3. division
Tilmeld
Mini håndbold (Mini)
Onsdag kl. 16:30 - 17:45 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Nancy Mainz / Natacha Løkken Mainz /
3 rater
Tilmeld
Mini håndbold (Mini)
Kort beskrivelse
U5-U8 For piger og drenge født i 2016 eller senere.
Tilmeld
Oldgirls/dame 4 (DS45)
Onsdag kl. 19:00 - 21:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Winnie Dam /
Holdleder : Winnie Dam /
3 rater
Tilmeld
Oldgirls/dame 4 (DS45)
Kort beskrivelse
For damer født 2000 eller tidligere. Spiller i serie 4
Tilmeld
Dame senior 3 (DS3)
Onsdag kl. 19:00 - 21:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Jannie Skødt Kristensen /
3 rater
Tilmeld
Dame senior 3 (DS3)
Kort beskrivelse
Damer født 2000 eller tidligere. Spiller i Serie 2
Tilmeld
Mini håndbold (Syd)
Torsdag kl. 15:30 - 16:30 NKK-Hallen, NKK-Hallen
Træner : Mads Schyberg /
3 rater
Tilmeld
Mini håndbold (Syd)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Passive medlemmer (Pas)
Torsdag kl. 21:00 - 21:15 Niverødgårdshallen, Niverødgårdshallen
Træner : Winnie Dam /
Holdleder : Winnie Dam /
passive
Tilmeld
Passive medlemmer (Pas)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Ungdom (U15D)
Torsdag kl. 21:15 - 21:30 Niverødgårdshallen, Niverødgårdshallen
Holdleder : Jeannette Visbjerg /
3 rater
Tilmeld
Ungdom (U15D)
Kort beskrivelse
U15 Drenge For drenge født i 2005 eller 2004 Træner med U 17 drenge årgang 2003 og 2002
Tilmeld
Børn (U13D)
Torsdag kl. 21:30 - 21:45 Niverødgårdshallen, Niverødgårdshallen
Holdleder : Jeannette Visbjerg /
3 rater
Tilmeld
Børn (U13D)
Kort beskrivelse
U13 Drenge For drenge født 2006 og 2007
Tilmeld
Ungdom (U15P)
Torsdag kl. 21:45 - 22:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Holdleder : Jeannette Visbjerg /
3 rater
Tilmeld
Ungdom (U15P)
Kort beskrivelse
U15 Piger For piger født i 2005 og 2006 Træner sammen med Helsingør håndbold. Tjek Helsingør håndbolds hjemmeside for tider :)
Tilmeld
Administration og trænere (adm)
Torsdag kl. 21:45 - 22:00 Niverødgårdshallen, Niverødgårdshallen
Træner : Winnie Dam /
Holdleder : Winnie Dam /
passive
Tilmeld
Administration og trænere (adm)
Kort beskrivelse
Kun til intern brug
Tilmeld
Trille Trolle (tt)
Lørdag kl. 09:30 - 11:00 Humlebæk Idrætscenter, Langebjerghallen
Træner : Charlotte Unmack /
3 rater
Tilmeld
Trille Trolle (tt)
Kort beskrivelse
For børn i alderen 2-5 år
Tilmeld